Kancelaria CITKOWSKI - zapraszamy!

Page
Menu
News
Tu jesteś:   Usługi > Pomoc prawna i obsługa prawna firm

Pomoc prawna i obsługa prawna firm

Radca prawny prowadzi działalność w oparciu o ustawę z 6 lipca 1982 roku o radcach prawnych. Oto następujący wachlarz usług mojej Kancelarii: 

  • porady i konsultacje prawne z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, finansowego, administracyjnego, pracy i ubezpieczeń społecznych jak również karnego, karnego skarbowego, rodzinnego i spadkowego
  • zlecenie umowne prowadzenia stałej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, w tym zastępstwo procesowe w sądach powszechnych i administracyjnych
  • windykacja pozasądowa i sądowa należności cywilnoprawnych
  • redagowanie lub pomoc prawna przy redagowaniu umów i kontraktów handlowych, wdrożenie w firmie dokumentacji RODO
  • sporządzanie pozwów, wniosków, skarg. odwołań i zażaleń do urzędów i sądów
Usługi porad i konsultacji prawnych Kancelaria świadczy w dwóch formach: bezpośrednio i na odległość. Porady i konsultacje na odległość odbywają się przy użyciu poczty elektronicznej lub przez telefon. 
Zlecenie umowne prowadzenia stałej obsługi prawnej oznacza świadczenie wszystkich usług wymienionych powyżej włącznie z zastępstwem procesowym w sądzie. Wynagrodzenie za świadczenie stałej obsługi prawnej jest ryczałtowe i zależne jest od ilości czasu poświęcanego na taką obsługę w okresie jednego miesiąca.
Kancelaria obecnie specjalizuje się w sprawach cywilnych (wspólnoty mieszkaniowe, nieruchomości lokalowe, dochodzenie roszczeń cywilnoprawnych, sprawy rodzinne i spadkowe), gospodarczych (windykacja należności, spory między przedsiębiorcami, zakładanie i rejestracja spółek), i administracyjnych (pomoc prawna i reprezentacja w postępowaniu administracyjnym).
 
MECENAS KRZYSZTOF CITKOWSKI należy do:
  
Page
Menu
News
Page
Menu
News

Powered by CMSimple | Template by CMSimple | Login